5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Lipník získal první bod

13

Fotbalisté Lipníka si proti rezervě Náměště připsali první bod, ale stále se jim nedaří navázat na loňskou úspěšnou sezónu

Hosté o gól lepší

Domácí Lipník na svém hřišti rezervu Náměště B. a konečně toužil po bodovém zisku. Začátek utkání vypadal, že by domácí mohli nějaké body získat, jenže z toho je brzy vyvedl ve 24. minutě Marek Stachovič, který byl jediným střelcem v první půle.

Domácí vybojovali alespoň remízu

Do druhého poločasu vstoupili domácí lépe a v 58. minutě dokázal vyrovnat Aleš Kisela. Když už to vypadalo, že domácí dokonají obrat v 78. minutě opět inkasovali zásluhou Filipa Tomka - 1:2. Naštěstí domácí celek dokázal alespoň urvat první bod v soutěži, který jim vystřelil v 80. minutě Adam Rohony - 2:2.

Hajduk Lipník
Brabenec Tomáš, hráč: Stále se trápíme a čekáme na první výhru.

M. Skoumal [-] - O. Pekárek [-] , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , L. Macháček [-] (35. J. Čtvrtníček [-] ) , R. Šťáva [-] , A. Rohony [-] , J. Jonáš [-] , J. Fňukal [-] (46. L. Žák [-] ) , A. Kisela [-] , A. Matoušek [-]