1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

43. M. Votava , 47. T. Musil - 14. M. Kozlík , 49. V. Boleš
18

Týmy ze spodku tabulky se rozešly smírně, každý z nich vstřelil dvě branky.

1:1 do půle

Od začátku zápasu byla hra velmi vyrovnaná. Skóre se poprvé měnilo ve 14. minutě, kdy se odražený skákavý míč dostal ke Kozlíkovi, jenž krásně propálil vše, co mu stálo v cestě a poslal hosty do vedení. Poté se hosté trochu zatáhli a přenechali iniciativu Přibyslavi. Domácím se nakonec do půle podařilo vyrovnat, neboť ve 43. minutě utekl Tvrdík a předložil míč před bránu Votavovi, jenž si už věděl rady. O půli byl tedy stav 1:1.

Oba týmy přidaly ještě jednu trefu

Ihned po začátku druhé půle se domácí opět prosadili. Musil využil chybné rozehrávky hostujícího brankáře a otočil skóre. Domácí se však nemohli radovat dlouho, neboť již za dvě minuty si jejich obránci tak dlouho dávali přednost, až jim míč sebral Boleš a srovnal na 2:2. Poté se hra přelévala, oba týmy si vytvářely náznaky šancí, nic zásadního pak už k vidění nebylo. Zápas tedy skončil 2:2 a pro umístění v tabulce znamená následující: Přibyslav je po podzimu dvanáctá, Dolní Město je o jednu příčku výše.

SK Přibyslav B
Adam Mikulinec, záložník: Byl to hodně vyrovnaný zápas, Dolní Město přijelo s dobrým fotbalem. My máme v poslední docela smůlu​ na góly jak vepředu tak vzadu, ale tady byly šance na obou stranách, takže si myslím, že remíza je pro oba týmy spravedlivá.

TJ Rebel Dolní Město
Ondřej Pojezdný, obránce: Dali jsme pěkný gól, bohužel jsme pak zaspali a nechali soupeře srovnat. Ve druhé půli soupeř využil naší chybné rozehrávky, naštěstí se nám vzápětí podařilo srovnat.

J. Zvolánek [-] - J. Jirásek [-] , A. Mikulinec [-] , O. Kárník [-] (46. P. Flekal [-] ) , T. Musil [-] (60. J. Stejskal [-] ) , M. Votava [-] , J. Imramovský [-] , M. Strašil [-] , R. Musil [-] , D. Tvrdík [-] (72. M. Šorf [-] ) , M. Pátek [-] (46. M. Novák [-] )

L. Venc [-] - V. Boleš [-] , M. Kozlík [-] , M. Mišta [-] , O. Pojezdný [-] , M. Rumanovský [-] , F. Tichý [-] , J. Sklenář [-] (76. T. Chlád [-] ) , P. Kvanka [-] (33. D. Štěpánek [-] ) , A. Vápeník [-] , L. Doležal [-]

ŽK: 29. M. Strašil , 77. P. Flekal - 77. T. Chlád , 90. M. Kozlík .
Hráči zápasu: M. Votava - M. Kozlík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: NEUVIRTH Jakub - NOVÁK Vojtěch, DELÍN Vojtěch.