7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Štěpánov loupil ve Velké Bíteši

26

Rozjetá rezerva Velké Bíteše doma narazila na sehrávající se Štěpánov.

Po půli bez branek

Velká Bíteš se v posledních kolech rozjela a konto svých soupeřů zatížila velkým množstvím branek. Štěpánov bere body po remízách a výhra by se mu náramně hodila.

V první půli se i přes několik solidních příležitostí pouhých 63 diváků branky nedočkalo, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. To se však ve druhém poločase rázně změnilo.

Hosté byli po půli produktivnější

Po úvodních klidnějších minutách otevřel účet zápasu v 58. minutě z minulého kola střelecky nabuzený Jan Šikula, který tentokrát nastoupil v základní sestavě svého týmu - 0:1. Domácí záhy vyrovnali, když se opět střelecky prosadil Matěj Těšík. V 65. minutě tak na ukazateli skóre svítil stav 1:1. Poté si vzali slovo znovu hosté, kteří se dvakrát prosadili a domácímu týmu odskočili. V 70. minutě se z branky radovala jedna z ukrajinských akvizic Rostyslav Sabadashka - 1:2. Na něj o pár minut později navázal Jan Ludvík, který překonal Bartoška - 1:3. Domácí ještě v 85. minutě díky druhé Těšíkově brance snížili - 2:3. V 88. minutě byl vyloučen hostující tvůrce hry Kutnyk, ale to domácím nepomohlo a překvapivě tak doma ztratili všechny body.

Velká Bíteš jede v dalším kole do Moravských Budějovic. Štěpánov hostí Přibyslavice.