9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Souboj dvou týmu z opačných pólů tabulky skončil lépe pro Dukovany, které se radují ze zisku tří bodů.

Hosté šli zaslouženě do vedení

Drama nenastalo

SFK Dukovany 2001
Jakub Kunc, hráč: Do zápasu jsme vstupovali s tím, že budeme zodpovědně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Zvolená taktika se nám od prvních minut vyplácela. Soupeře jsme v 1. poločase nepustili do žádné menší ani větší šance a sami sme udeřili po rohovém kopu. 2. poločas probíhal podobně. Domácí drželi většinu času míč na svých kopačkach ale směrem dopředu byli po většinu času neškodní, hlavně díky výborně fungující obranné hře hostů. Domácí v závěru stačili už jen kosmeticky upravit na konečných 1:3