4.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Sedm kulí jako v Sarajevu. Lhota zničila Luby

24

Lhota předvedla bezchybný výkon

Tři branky během prvního poločasu a bylo rozhodnuto

Zápas ve Lhotě by se dal zhodnotit jednou větou "Sedm kulí jako v Sarajevu". Domácí svého soupeře doslova smetli ze hřiště. Pokud diváci čekali vyrovnanější zápas, museli být zklamaní. Zatímco sledující libující si ve hře na jednu branku, museli být štěstím bez sebe. Lhota kralovala na hřišti od prvních minut a Luby k ničemu nepustila. Hned v prvním poločase rozhodla o své výhře když třikrát udeřila díky Štverákovi v 10.minutě, Horníkovi ve 36.minutě a D.Křížek brankou do šatny. Hosty by tak ve druhé části spasil už jen zázrak.

Zázrak se nekonal, domácí ještě zvýšili skóre

Luby vstupovali do druhého poločasu s nadějí na zázrak, který se občas ve fotbale stane. Tento zápas to ale nebyl. Domácí Lhota pokračovala ve svém tlaku a vytvářeli si brankové příležitosti. Hostující brankář Hromada byl rozhodně nejvytíženější hráč zápasu. Několikrát podržel svůj tým skvělými zákroky, ale domácí byli nelístostní. Psala se 54.minuta utkání a M.Křížek zvýšil na 4:0. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, D.Křížek si připsal druhý gól v zápase a zvyšoval na 5:0. Zlý sen pro hosty tímto rozhodně nekončil nekončil. Siť v brance rozvlnili ještě dvakrát díky gólům M.Křížka a Bezdičky. Dokonali tak jednostranný zápas s výsledkem 7:0. Luby musí do příštího kola na tento zápas zapomenout, naopak Lhota nastoupí ve veliké pohodě.