3.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

Formu Libušína odnesla tentokrát Hvozdnice

11

Libušín - Ve velmi dobré formě se zatím prezentuje Baník Libušín. Jejich formu odnesla tentokrát Hvozdnice.

Dvougólový Sejtarija

Do utkání vstoupili lépe fotbalisté Libušína, hráli aktivně a drželi míč na svých kopačkách. V 19. min. byli domácí za svou aktivitu odměněni. Hvozdničtí špatně rozehráli, Bejbl nacentroval míč k Sejtarijovi a ten zakončil přesně - 1:0. I po brance pokračovala aktivita domácích. Ve 27. min. předvedli krásnou akci Obradovič se Sejtarijou, kteří si poradili s pěti protihráči a Sejtarija hlavou zvýšil vedení - 2:1.

V Libušíně bylo rázem veselo, ale dvoubrankové vedení nemělo dlouhé trvání. Ve 34. min. zahrávali hosté přímý kop, který se dostal do malého vápna k volnému Třešňákovi a ten snížil - 2:1. Po tomto gólu byli aktivnější naopak hosté a domácí poté byli rádi, že hlavní rozhodčí odpískal poločas.

Libušín si výhru pohlídal

I po změně stran se úvodních deset minut hráči Libušína hledali a pokračovali ve výkonu ze závěru úvodního dějství. Hra se nakonec vyrovnala, ale větší šance měli domácí. Hofta se vytasil proti dvěma pokusům.

Posledních patnáct minut vsadili hosté všechno na jednu kartu a do domácího pokutového území lítal jeden centr za druhým. Obrana však fungovala na výbornou.