22. M. Traore , 28. D. Bednář , 33. D. Bednář , 40. J. Minx , 43. T. Feik , 48. O. Paděra , 58. O. Paděra
18

Blansko potvrdilo v Nových Sadech roli favorita a jednoznačně vyhrálo.

Hosté po poločase vedli

Vstup do zápasu pro hosty nebyl vůbec jednoduchý. Domácí byli hodně nebezpeční. Nic nevymýšleli a nakopávali balóny na dva své dlouhány. Přetahovanou z úvodu zápasu ukončila až vedoucí branka Mohameda Traoreho ve 22. minutě - 0:1. Když během deseti minut přidal další dva zásahy do černého David Bednář, domácí nadšení viditelně opadlo. Hosté se do přestávky radovali ještě dvakrát. Nejprve ve 40. minutě Jan Minx překonal Neorala - 0:4. Pátou branku hostí přidal o chvíli později Feik - 0:5.

Hosté si vedení pohlídali

Jednoznačná partie pokračovalal i po poločase. Hosté drželi míč a vytvářeli si šanci za šancí. Do 60. minuty se dvakrát trefil Paděra a hosté vedli už o šest branek. Poté tempo hry opadlo a utkání se dohrávalo.

Nové Sady zakončí podzim na hřišti Humpolce. Blansko v posledním podzimním kole hostí Velkou Bíteš.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Byl to masakr. Čekali jsme, že zápas bude probíhat trošku jinak. Do nějaké pětadvacáté minuty jsme dobře kontrovali soupeři, ale dostat během pár minut tři rychlé góly, to zamává s každým.

FK Blansko
Tomáš Kolouch (trenér): Vstup do zápasu pro nás opravdu jednoduchý nebyl. Domácí byli hodně nebezpeční. Nic nevymýšleli a nakopávali balóny na dva své dlouhány a museli jsme si také pohlídat střelbu z dálky a ze středních vzdáleností. Kluky musím pochválit, zvládli to dobře. Hráli jsme kombinačně po zemi s dobrým pohybem. Dvěma brankami jsme soupeře uzemnili. Neříkám, že pak jsme to jen dohrávali, ale měli jsme zápas pod kontrolou. Mohlo to skončit ještě vyšším rozdílem. Byly tam nastřelené tyčky a další šance.

D. Neoral [-] - D. Ronza [-] , D. Richter [-] , A. Andreev [-] (62. T. Kvapil [-] ) , M. Novotný [-] , D. Škoda [-] , M. Krátký [-] , O. Urbančik [-] , J. Schlimbach [-] , T. Kopp [-] (29. A. Janeček [-] ) , L. Dokoupil [-] (46. A. Nguyen [-] )