--

--

54. V. Tobrman , 69. K. Kazda , 76. L. Filipec (vl.) - 11. L. Aubrecht , 14. L. Aubrecht , 16. J. Kořínek , 59. J. Vaščák
0

Pro Zruč to byl tak trochu pikatní souboj, protože se v soutěži potkávají s rezervou Rokycan. A navíc jí před čtrnácti dny v mistrovském utkání podlehly 2:1 po penaltách. Jenže ani "odveta" se adeptovi na postup do krajského přeboru nepovedla.

Abiciózním domácím se vůbec nepovedl první poločas. Ve zbytku utkání se účastník 1.A třídy nadechl k mocnému finiši, ale Rokycany si už postup utéct nenechaly. V semifinále narazí na pohárové překvapení - Kralovice, kterým se v poslední době nedaří v soutěži. V 1.A třídě z posledních čtyřech zápasech získaly jen dva body za penaltovou výhru proti Mochtínu. Ale v poháru už za sebou nechaly dvě mužstva z krajského přeboru. Každopádně proti Rokycanům opět favoritem nebudou.