26.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

Bohuslavice vydřely tři body

74. V. Janoš , 79. J. Krupa - 51. M. Vala
10

Na vedoucí branku Strahovic, reagovaly Bohuslavice dvěma góly během čtyř minut.

Bohuslavice v sobotním odpoledni přivítaly mužstvo ze Strahovic, a dokázaly podruhé v řadě za sebou si připsat tři body. Začátek zápasu patřil hostům ze Strahovic, když hned ve 3. minutě šel sám na brankáře Vala, ale místo střely volil nahrávku na Kubiše, který si zašlápl míč. O čtyři minuty později Vala střílel v nadějné pozici nad bránu a za chvíli naopak nepokořil gólmana Juchelku. Pak se začaly osmělovat i Bohuslavice. Buhla hlavou zamířil nad strahovickou kasu. Janošův průnik skončil rovněž mimo branku. Jedovatou střelu Kociána vychytal brankář Moravec. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Start do druhého poločasu vyšel lépe opět Strahovicím. V 50. minutě zahrávali hosté rohový kop, který propadl až k Valovi, jehož nechytatelná bomba skončila až za zády brankáře Juchelky. O pět minut později šel zcela sám na domácího brankáře Moc, který chtěl svou akci vyšperkovat lobem, ale ten se mu nepodařil. Bohuslavicím se pak podařilo srovnat krok čtvrthodiny před koncem zápasu, když se míče chopil Janoš, který ze dvaceti metrů napřáhl a brankář Moravec lovil míč z brány - 1:1. O pět minut později obrátil skóre Krupa, jenž dopravil do kasy rohový kop Šramela - 2:1. Další šance zahodili Cigán a Vitásek. Nakonec to skoro mohlo domácí mrzet, protože se v 90. minutě řítil na jejich branku Halfar, ten ale ani pořádně nevystřelil

SK Bohuslavice B
Dalibor Vitásek (trenér): Hrálo se nahoru dolů. Konečně jsme se sešli v dobré sestavě. První poločas byly šance na obou stranách, ale nikdo se neprosadil. Ve druhé šli hosté do vedení, ale nám se podařilo skóre otočit.

SK Meteor Strahovice B
Tomáš Hanzlík (trenér): Hráli jsme podprůměrně a zaslouženě jsme prohráli. Sice jsme vedli, a mohli přidat ještě druhou branku, přesto soupeř otočil zcela poprávu.

D. Juchelka [-] - J. Štefek [-] , J. Krupa [-] , V. Janoš [-] (86. J. Zajíček [-] ) , D. Kotzur [-] , P. Štefek [-] (62. A. Barč [-] ) , D. Buhla [-] (28. J. Vitásek [-] ) , P. Cigán [-] , M. Šramel [-] , P. Kocián [-] , V. Mička [-]

V. Moravec [-] - T. Němec [-] (86. T. Hanzlík [-] ) , P. Hluchník [-] (23. R. Hladík [-] ) , F. Schenk [-] - M. Hluchník [-] (86. J. Halfar [-] ) , B. Moc [-] (70. A. Duda [-] ) , P. Slavík [-] , J. Beneš [-] - P. Kubiš [-] , J. Stříbný [-] (28. A. Dvořák [-] ) , M. Vala [-]

ŽK: 79. J. Krupa , 85. V. Janoš .
Hráči zápasu: D. Juchelka , D. Kotzur , P. Kocián , V. Janoš .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - ŠKROB Michal, JANOŠ Jan (N).