21.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Kobeřice zásluhou hattricku Janíka přejely Litultovice

16

Do polčasu vedly Kobeřice o tři branky. Ve druhé části své vedení ještě o jednu branku navýšily.

Kobeřice měly do zápasu v Litultovicích vskutku raketový start. Hned po rozehrávce se ujaly vedení, když zatáhly balon po lajně, míče se zmocnil Janík, prošel přes dva hráče a obhodil domácího gólmana Böhma – 0:1. V páté minutě už vedly o Kobeřice o dvě branky, když Janík po krásné nahrávce zasouval prakticky do prázdné klece - 0:2. Litultovice se z šoku snažily vzpamatovat, ale branka Kobeřic pro ně byla zakletá. Největší příležitost si vypracoval Tengler, který se po skrumáži v šestnáctce dostal k míči a střelu mířící do brány zblokoval zadák hostí. V samém závěru poločasu navíc vybídl Hahn ke skórování Janíka, který jeho nabídku využil a zkompletoval hattrick a Litultovicím zasadil další ránu – 0:3.

Po přestávce se Litultovice dostaly do tlaku a hosté hrozili z brejků. Po dobrých průnicích krajních záložníků vznikali nadějné pozice pro ohrožení hostující branky, avšak bezúspěšně. Do velmi nadějné šance se dostal po centru zprava Doležel, který z lehkého úhlu nastřelil levačkou pouze gólmana. Čvtrtou branku přidaly Kobeřice, když ze třiceti metrů přehodil brankáře chytrým lobem Otlík – 0:4. Pátou branku mohl přidat Gargoš, ale jeho projektyl jen zatřásl břevnem.  Největší šance zápasu domácích pak přišla téměř v poslední minutě, kdy hostující obránce chtěl zahrát malou domů a neviděl vracejícího se Tenglera. Ten se rychle zorientoval, nasadil kličku gólmanovi, ale narazil na stopera, který se stihnul vrátit a míč dostat do bezpečí.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (trenér): Utkání komentovat nebudu, postačí jediné slovo: smůla

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Začátek nám vyšel, a už v 6. minutě jsme vedli 2:0. Do poločasu jsme přidali třetí branku, a po něm čtvrtou. Víceméně do čeho jsme kopli, to nám tam spadlo.

D. Böhm [-] - J. Raschka [-] , O. Doležel [-] , J. Čermín [-] (46. P. Gloga [-] ) , M. Drápal [-] (75. A. Balek [-] ) , M. Borč [-] , Š. Šťavík [-] (22. M. Procházka [-] ) , O. Minarčík [-] , M. Šeuer [-] , O. Haas [-] , J. Tengler [-]

J. Stříbný [-] - - O. Bedrich [-] , J. Otlík [-] - L. Janík [-] , M. Chudík [-] (66. J. Bečica [-] ) , J. Janík [-] , R. Gargoš [-] , R. Hahn [-] (79. D. Václavík [-] ) , K. Janiš [-] (46. P. Ullrich [-] ) , L. Jašek [-] , M. Vidlák [-]

ŽK: 81. M. Šeuer , 89. O. Haas - 74. P. Ullrich , 76. L. Janík , 79. O. Bedrich , 84. M. Vidlák .
Hráči zápasu: J. Janík .
Počet diváků: 66. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - KUBNÝ Jan, VRBA Martin.