20.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

Vyrovnaný zápas pro Kobeřice

24

Březová pouze korigovala deset minut před koncem dvoubrankovou ztrátu.

Rezerva z Kobeřic si pozvala na svou domovskou půdu mančaft z Březové. Mužstva ze středu tabulky svedla mezi sebou velice vyrovnaný zápas, kdy se hrála velmi rychlý fotbal. Do vedení šly domácí Kobeřice v 9. minutě, když se na hranici šestnáctky zmocnil míče Kusztubajda a lišácký dokázal obhodit brankáře Hromadu k tyči a domácí střídačka propukla v jásot – 1:0. V dalším průběhu poločasu se hrálo nahoru dolů mezi vápny obou týmů. Když už nějaké šance se zrodily, tak je vylapali spolehlivý gólmani. Za domácí šance zahodili Kusztubajda a Janík. Březová zahodila šanci Martinem Šuhajíkem, jemuž jeho pokus vylapal brankář Stříbný.

Ve druhé části se hrála stejná partie jako v první. Jako první se dokázali prosadit opět domácí fotbalisté, když si míč z přímého kopu dostal v 57. minutě na hlavičku Vidláka, kterému stačilo už jen trknout míč do sítě – 2:0. Březová po této brance začala domácí více tlačit, ale jejich snaha končila před vápnem. Korekce skóre se dočkala deset minut před koncem, když se po své typická akci prosadil Martin Šuhajík – 2:1. Kobeřicím se ale v závěru už těsný náskok podařilo uhlídat, navíc Březová dohrávala po vyloučení Křenka o deseti, a po dvou porážkách si připsaly výhru.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Byl to vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Co prošlo pochytali brankáři. Ve druhém nás hosté trošku přitlačili, ale my jsme po jejich snížení vedení udrželi.

TJ Vítěz Březová
Jiří Lichovník (hráč): Hrálo se nahoru dolů, a víceméně mezi šestnáctkami obou týmů. Domácí dali dvě šance, my jen jednu, a proto vyhráli.

J. Stříbný [-] - J. Bečica [-] (35. K. Janiš [-] ) - O. Bedrich [-] (85. Š. Konečný [-] ) , J. Otlík [-] - J. Janík [-] , R. Gargoš [-] , J. Návrat [-] (46. R. Hahn [-] ) , M. Kubeša [-] , D. Kusztubajda [-] , L. Jašek [-] , M. Vidlák [-]

J. Hromada [-] - D. Novák [-] , M. Šustek [-] , P. Křenek [-] , M. Šuhajík [-] , T. Křenek [-] , O. Lodňánek [-] , D. Řehulka [-] (46. J. Šuhajík [-] ) , P. Cihlář [-] , J. Lichovník [-] (75. P. Gebauer [-] ) , P. Cihlář [-]

ŽK: 78. J. Janík , 85. L. Jašek - 85. T. Křenek . ČK: 86. T. Křenek .
Hráči zápasu: J. Stříbný , R. Gargoš .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: RADEK Roman - BITOMSKÝ Ondřej, HRUBÝ Heinz.