25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Vír vyhrál derby a posunul se na druhé postupové místo

0

Štěpánov B nehraje na jaře dobře a prohrál další utkání. Tentokrát v derby podlehl Víru.

První poločas nenabídnul moc fotbalové krásy. Ve hře bylo obrovské množství nepřesností. Vedení se ujal hostující tým, kdy po ojedinělé akci po křídle lehce skóroval Rychlý. Ve druhém poločase si vzal slovo znovu Rychlý, od půlící čáry postupoval sám na domácího brankáře a nezaváhal, zvýšil tak na 2:0 pro hostující celek. Od tohoto momentu byl na hřišti pouze jeden tým a to družstvo domácího Štěpánova. Po provedených změnách v sestavě, domácí naprosto ovládli hru. Netrvalo dlouho a vydařený centr zužitkoval hlavou Ondřej Hrubeš a snížil na 1:2. Po vstřelené brance domácí ještě přidali na obrátkách. Hostující obranný blok se zmohl na pouhé odkopávání míče. Enormní tlak domácích však žádnou jinou branku nepřinesl. Hostující celek z Víru si tak odvezl všechny tři body.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou B
Ivo Jílek, trenér Štěpánova B: z obou stran se hrál nepříliš pohledný fotbal. Šancí a střel na branku bylo velmi málo. My jsme se opět nedokázali vyvarovat individuálním chybám, po kterých padly obě branky. Podařilo se nám snížit, ale vyrovnat jsme již nedokázali.

Jiskra Vír
Marek Matuška, trenér Víru: „První poločas byl z obou stran vyrovnaný. Ve druhém poločase se kormidla chopili domácí. Zhruba od 70. minuty jsme se prakticky nedostali z vlastní poloviny. Utkání jsme nakonec šťastně ubojovali. Doufám, že nám vydřené vítězství dá více, než snadná výhra. “

R. Nečesánek [-] - T. Brázda [-] , R. Hrubeš [-] , A. Křenek [-] (76. I. Jílek [-] ) , L. Macinský [-] - D. Fiala [-] (85. M. Kolář [-] ) , O. Hrubeš [-] , J. Kintr [-] (58. V. Kutnyk [-] ) , T. Samek [-] (55. V. Kovalchuk [-] ) - D. Kintr [-] , J. Ludvík [-]