25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Radostín B otočil zápas ve druhém poločase

0

Ve skvělém závěru se podařilo Radostínskému B týmu dokonale rozebrat obranu Rožné a zasadili jim těžkou lekci z produktivity.

Do Radostína přijel oslabený soupeř z Rožné. Přesto šli hosté gólem Adama Korbičky do vedení. To dokázali držet až do 72. minuty, kdy domácí hráči vyrovnali šťastnou dorážkou Tomana. Hostující Rožná po zranění svého hráče dohrávala v deseti, jelikož na jejich střídačce nebylo po kom sáhnout. Proto zbytek zápasu odehráli v oslabení. Když se domácím podařilo výsledek otočit, hosté odpadli a inkasovali další dvě branky.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Pešek Jiří, trenér Radostína B: První poločas jsme neproměnili spoustu šancí a tak dokázali skórovat pouze hosté. Stav 0:1 soupeř úspěšně držel až do 70. minuty, kdy se nám podařilo po několika odrazech u brány a šťastné dorážce srovnat stav na 1:1. Tento gól očividně soupeře zlomil a poté jsme dokázali přidat další tři branky.

SK Rožná
Navrátil Marek, hráč Rožné: Nastoupili jsme bez tří hráčů základní sestavy. Ve vyrovnaném utkání se v 60. minutě zranil střední záložník. Poté nás začal soupeř přehrávat. Na střídání jsme nikoho neměli. Soupeř vstřelil rychlé 2 góly a naše hra se začala sypat. Vyhrál lepší tým.

J. Řeháček [-] - A. Kališ [-] , T. Litochleb [-] , J. Večeřa [-] (46. J. Inwald [-] ) , L. Invald [-] - L. Dvořák [-] , M. Homola [-] (46. D. Večeřa [-] ) , D. Toman [-] , M. Láznička [-] (77. J. Poul [-] ) - J. Novotný [-] (54. L. Havelka [-] ) , P. Kozel [-] (65. P. Inwald [-] )