23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Divoká přestřelka vyzněla nakonec pro Rožnou

0

V zápase bohatém na branky byli nakonec úspěšnější hráči Rožné. Vítězstvím se tak udrželi v klidném středu tabulky.

Zápas začali lépe hosté a už ve druhé minutě skóroval Jiří Vyžrálek. Rožná poté přidala v rychlém sledu dvě branky. Třetí padla po školácké chybě brankáře Jílka, když vhazovaný aut mu podjel pod nohou a Jiří Vyžrálek pohodlně skóroval do prázdné branky. Čtvrtou branku poté přidal střelou do šibenice Marek Navrátil a domácí byli zralí na ručník. Jiskérku naděje však těsně před odchodem do kabin vykřesal utěšenou ranou pod břevno Ukrajinec Kutnyk. Domácí byli v průběhu prvního poločasu jasně lepší, ale co neproměnili, to se jen tak nevidí. Ve druhém poločase pokračoval tlak domácích opět bez gólového efektu. Jak se střílejí branky, tak ukázali hosté. Po rozehraném nepřímém volném kopu napálil míč do sítě Jiří Vyžrálek a zkompletoval hattrick. Hosté na konci zápasu přece jen protrhli střeleckou mizérii a nejprve Brázda z pokutového kopu a poté Hrubeš zkorigovali konečné skóre na 3:5

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou B
Ivo Jílek, trenér Štěpánova B: Bohužel, převaha a držení míče je nám k ničemu, když nejsme schopni dát branku.Rožná nás trestala z brejků. Při třetí brance jsem chyboval i já. Ve druhém poločase jsme zápas mohli zdramatizovat, ale branky přišly pozdě. Musím uznat, že byla Rožná dneska velmi produktivní. Pokud se nezlepší docházka a tréninková morálka hráčů, nemůžeme očekávat, že se soupeři porazí sami.

SK Rožná
Marek Navrátil, hráč Rožné: Štěpánov byl v zápase možná i lepší, ale my jsme dávali branky z brejků.

I. Jílek [-] - O. Hrubeš [-] , L. Macinský [-] (46. T. Brázda [-] ) , V. Kovalchuk [-] , A. Křenek [-] - D. Fiala [-] (74. J. Loukota [-] ) , V. Kutnyk [-] , J. Kintr [-] , J. Veselský [-] - D. Kintr [-] (84. M. Kolář [-] ) , J. Ludvík [-]