--

--

--

--

Boček zařídil Chomutovu vítězství na hřišti Kladna a stal se nejlepším střelcem soutěže

3. M. Chaloupka , 57. M. Boček (p.) , 65. M. Boček
5

Fotbalisté Chomutova se v posledním kole Divize B představili na hřišti Kladna, kde od roku 2011 prohráli pouze jeden z pěti zápasů a poslední čtyři vyhráli. Poslední víkend nebyl výjimkou, když se dvakrát prosadil Martin Boček a stal se podruhé v řadě nejlepším střelcem soutěže, tentokrát s počtem 25 branek.

Kladno vstupovalo do závěrečného zápasu letošní sezóny s touhou ukončit sérii čtyř porážek v řadě, jenže se jeho fotbalistům vůbec nepovedl začátek a již ve třetí minutě utkání poslal Chomutov do vedení Chaloupka. Ačkoliv domácí brzo inkasovali, poločas skončil 0:1.

Ve druhém poločase se zaskvěl Martin Boček, nejlepší střelec letošního ročníku soutěže, když vstřelil dva góly v rozmezí pouhých osmi minut. První vstřelil v 57. minutě z penalty, zatímco druhý v 65. minutě ze hry, a celkem tak letos nasázel neuvěřitelných 25 gólů. Úctyhodná bilance.

FC Chomutov
FC Chomutov: „Je dobojováno. Chomutovští fotbalisté v posledním kole divize vyhráli na půdě oblíbeného Kladna 3:0 a sezónu zakončí nejhůře na desátém místě.“