Štěpán Hanzlík

2025-2026

SK Hřebeč

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 SK Hřebeč
2017-2018 SK Kladno
2016-2017 FK Litoměřicko
2014-2015 SK Kladno

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Kladno | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1263 (ø 84,20) 24 (ø 1,60) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
13.09. 10:15 Hřebeč B - Lhota 3:2 (1:2) 90 2 1 0 ano
16.09. 17:30 Družec - Hřebeč B 1:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Hrdlív - Hřebeč B 0:3 (0:1) 88 88 1 0 0 ano
27.09. 16:00 V. Přítočno - Hřebeč B 1:5 (1:2) 87 87 1 0 0 ano
05.10. 13:00 Brandýsek - Hřebeč B 2:4 (0:1) 81 81 2 0 0 ano
11.10. 10:15 Hřebeč B - Buštěhrad 10:0 (3:0) 66 66 5 0 0 ano
18.10. 10:15 Hřebeč B - Smečno 10:1 (4:0) 78 78 4 0 0 ano
25.10. 10:15 Hřebeč B - Slavoj Kladno 3:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
02.11. 10:15 Novo. Kladno - Hřebeč B 0:3 (0:3) 90 1 0 0 ano
08.11. 10:15 Hřebeč B - Tuchlovice B 6:1 (4:1) 90 5 0 0 ano
21.03. 10:15 Hřebeč B - Švermov 2:0 (2:0) 90 0 0 1 ano
12.04. 10:15 Lhota - Hřebeč B 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
18.04. 10:15 Hřebeč B - Hrdlív 6:0 (4:0) 90 1 0 0 ano
25.04. 10:15 Hřebeč B - V. Přítočno 3:2p. (2:1) 90 1 0 0 ano
02.05. 10:15 Hřebeč B - Brandýsek 2:0 (0:0) 53 53 0 0 0 ano
10.05. 17:00 Buštěhrad - Hřebeč B 1:5 (0:5) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 15 1263 (ø 84,20) 24 (ø 1,60) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 15 1014 (ø 67,60) 2 (ø 0,13) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 1 51 (ø 51,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 2 18 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 4 291 (ø 72,75) 5 (ø 1,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 4 26 (ø 6,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.A třída sk. A 10 792 (ø 79,20) 8 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 8 684 (ø 85,50) 2 (ø 0,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 9 731 (ø 81,22) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 26 2341 (ø 90,03) 6 (ø 0,23) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 30 2671 (ø 89,03) 4 (ø 0,13) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 13 887 (ø 68,23) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 27 2193 (ø 81,22) 8 (ø 0,29) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Středočeský | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25)