23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

Polnička zvládla záchranářský zápas

30

Polnička vyhrála ve Velké Losenici a uchovala si naději na záchranu v soutěži.

Polnička vedla o branku

Domácí začali aktivně, hosté čekali na své polovině na rychlé brejky. Jeden jim vyšel už ve 14. minutě, kdy si střílený centr srazil do vlastní sítě J. Augustin. Ve 22. minutě bylo pro domácí ještě hůře, kdy další kontr zužitkoval J. Víška 0:2. Losenice začala hrozit ze standardních situací. Ve 33. minutě zahrál J. Grodl rychle přímý kop na M. Mokrého a ten nekompromisně zavěsil 1:2, tak skončil poločas.

Polnička uhájila vítězství

Domácí se snažili vyrovnat, ale po další hrubé chybě inkasovali na 1:3. V 55. minutě po rohovém kopu snížil hlavou (Bourák) M. Fišar na 2:3. O pět minut později po přímém kopu R. Kasala vyrovnal M. Mokrý. Rozhodla 67. minuta, kdy rozhodčí nereagoval na mávaný ofside a hostující F. Kotík dal na 3:4. Tímto výsledkem utkání i skončilo.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: V utkání jsme se opět nevyvarovali hrubých chyb, které nás potom stojí body. Škoda, že se nám zranili dva naši nejlepší hráči v utkání M. Mokrý a Z. Pospíchal. Rozhodčí by měli brát pomezní laikové rozhodčí jako své kolegy a dívat se když mávají a nebo se jich alespoň zeptat proč mávají. Rozhodčí si pak danou situaci upraví dle sebe, aby on byl z obliga a my ostatní za pitomce.

TJ Sokol Polnička
Jiří Zachara: Dnes jsem rád za výhru. Soupeř hrál pěkný zápas. My jsme trestali chyby. Děkuji hráčům za bojovnost.

J. Kasal [-] - J. Augustin [-] , P. Neubauer [-] , P. Mach [-] , J. Marek [-] - J. Grodl [-] , T. Neubauer [-] , R. Kasal [-] , Z. Pospíchal [-] (56. P. Zástěra [-] ) - M. Fišar [-] (70. D. Škarka [-] ) , M. Mokrý [-] (60. R. Pátek [-] )

M. Chyba [-] - R. Klement [-] , T. Litochleb [-] , V. Moravec [-] , F. Kotík [-] - J. Víška [-] , J. Štíbal [-] , M. Podloucký [-] , M. Jirásek [-] (47. J. Ondráček [-] ) - Z. Lojek [-] (90. K. Koblížek [-] ) , M. Smejkal [-] (66. I. Mittermayer [-] ) -

ŽK: 70. P. Neubauer , 81. D. Škarka .
Hráči zápasu: M. Mokrý - F. Kotík , M. Smejkal .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - PÁTEK Josef (N), SYNEK Radim (N).