17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

--

--

Vír vydřel bod v Březí

30

Vír potřeboval bodovat v Březí a nakonec si také odvezl bod, když vyrovnal v předposlední minutě.

Březí vyhrálo první poločas

Vír vyrovnal na poslední chvíli

TJ Březí-Březské
Martin Běloch: Tento zápas jsme mohly v klidu vyhrát nebýt rozhodčího Kóniga. Jeho nesmyslné rozhodnutí nás stály body. Nebudu nic psát do průběhu zápasu, protože nechci být sprostý. Každý kdo se na fotbal přišel podívat mohl jeho směšné představení vidět. Podle mého názoru nehrajeme žádnou vysokou soutěž na to, aby rozhodčí musel tak výrazně připískávat oblíbenému týmu a tak totálně zkazit celý zápas. Vrcholem jeho rozhodnutí bylo, když už měl jeden z hráčů hostí žlutou kartu a i po mnoha dalších faulech s finálním roztržením dresu jednoho z naších hráčů nebyl vyloučen, k tomu není co dodat. Na tohoto pána by se měl přijet podívat někdo ze svazu.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: V Březí se hrál vyrovnaný zápas .Na obou stranách hráči nevyužili několik šancí, ale domácí se jednou trefili a tak i skončil poločas.Druhý poločas jsme byli lepším týmem měli jsme více ze hry ale branku vstřelili domácí po odražené střele u poloviny hřiště se k míči dostal domácí útočník, který šel sám na brankáře a nezaváhal. Poté se nám podařilo snížit po rohovém kopu. A na úplném konci zápasu se nám podařilo vyrovnat. K zápasu jsme odjížděli v sestavě s dvouma dorostenci a dvouma hráči, kteří už dlouhou dobu nehrají, ale naše situace s hráči je katastrofická. Každý týden hrajeme v jiné sestavě .Proto děkuji všem hráčům za bojovný výkon.A obzvlášť těm, kteří nám dnes pomohli zalepit díru v sestavě.

D. Urbánek [-] - M. Hála [-] , M. Běloch [-] , P. Šimek [-] , Z. Vala [-] - S. Tvarůžek [-] , M. Holánek [-] (65. P. Lysoněk [-] ) , M. Sysel [-] , T. Habán [-] - J. Jakeš [-] (79. R. Šmarda [-] ) , D. Dostál [-]

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - L. Viktorin [-] , V. Oliva [-] (80. M. Matuška [-] ) , T. Piskač [-] , V. Sedler [-] , V. Oliva [-] - V. Skoumal [-] , J. Smolík [-] , D. Šenkýř [-] - L. Piskač [-] (55. R. Jílek [-] ) , M. Svoboda [-]

ŽK: 5. D. Dostál , 31. M. Běloch - 28. L. Piskač , 30. T. Piskač .
Hráči zápasu: M. Hála - J. Preisler , M. Svoboda .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - JANČÍK Oskar (N), PRÁŠIL Miloš (N).