17.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Jižané nestačily doma na Petřvald

0

Report..

Týmu jižanu se vstup do jarních mistrovských utkáních výsledkově nevydařil. Utkání začalo náporem hostujícího mužstva z Petřvaldu. Po 10´ se hra postupně vyrovnala a hrálo se ve svižném tempu. Hosté hrozili především z centrovaných standardních situaci, díky své výškové převaze. Z jedné takové se ujali v 30´ vedení 1:0. Jižané své útoky tahali především pravou stranou, kde hrál velmi dobře Kadlčík Richard. Mu sekundoval Gaži Filip v útoku a Němec Jakub na druhé stráně zálohy. Domácí vyrovnali v 38´ Kadlčíkem Richardem, který svou střelou z trestného kopu překvapil brankáře hostu. Do konce poločasu se sice oba týmy snažili strhnout vedení na svou stranu, ale bohužel marně. Takže se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V druhém poločase tempo hry neutuchalo a oba týmy si vypracovaly několik střeleckých pokusu. Vše rozhodlo v 71´, když zcela volný hráč hostu Macíček překonal domácího brankáře. Od této chvíle jižané stupňovali svůj tlak na branku hostů. V nadějné brankové situaci byl Ríša Kadlčík, ale hostující brankář mu šanci zlikvidoval. Přibývala nervozita na hřišti a několikrát rozhodčí hrál karetní mariáš. V poslední minutě utkání měl šanci na vyrovnání Gaži Matěj. Po předchozím faulu na něj (penalta?), již nestačil usměrnit míč do sítě. To se následně nepovedlo i Konečnému Michalovi z dorážky.