PASTERČÁK Jozef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Český Těšín - Petřvald n. M. 0:0 (0:0) 06.04. 10:15 -
Těrlicko 2022 - Tošanovice 1:3 (0:1) 23.03. 15:00 -
Kobeřice - Orlová 1:0 (0:0) 18.11. 14:00 -
Háj - Vřesina 5:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Tošanovice - Nýdek 2:3 (1:1) 21.10. 14:30 -
Brušperk - Stonava 4:3 (2:3) 07.10. 15:00 -
Heřmanice - D.Benešov 3:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Oldřišov - Kravaře 2:2 (0:2) 17.09. 15:30 -
Petřvald n. M. - Český Těšín 3:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Mokré Lazce - Albrechtice 4:2 (1:0) 27.08. 10:00 -
Kravaře - Jakubčovice 3:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
Kr. Pole - Petřvald n. M. 0:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Smilovice - Tichá 1:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Řepiště - Heřmanice 1:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Petřvald - Oldřichovice 5:1 (3:0) 18.05. 17:30 -
Orlová - Brušperk 2:0 (1:0) 13.05. 16:30 -
Petřvald n. M. - D.Benešov 6:0 (2:0) 29.04. 16:00 -
D.Benešov - Jakubčovice 1:1 (1:1) 22.04. 16:00 -
Vratimov - Heřmanice 3:0 (1:0) 25.03. 10:15 -
Jeseník - Fryčovice 5:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Nýdek - H. Žukov 4:5 (1:4) 30.10. 14:30 -
Vratimov - Český Těšín 3:1 (1:0) 15.10. 10:15 -
B.Albrechtice - Čeladná zrušen -
Petřvald n. M. - Oldřišov 7:0 (2:0) 10.09. 16:00 -
Bohuslavice - Hať 2:2 (2:1) 04.09. 16:00 -
Dolní Datyně - Bolatice 1:2 (1:0) 03.09. 16:00 -
Heřmanice - Oldřišov 2:3 (0:1) 24.08. 17:00 -
Albrechtice - Kr. Pole 0:2 (0:0) 21.08. 14:00 -
Petřvald n. M. - Orlová 0:3 (0:2) 20.08. 16:30 -
SK Horní Suchá - Tichá 3:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Šilheřovice - Strahovice 2:3 (1:2) 18.06. 17:00 -
Albrechtice - V. Heraltice 5:0 (4:0) 12.06. 14:00 -
Hať - Třebovice 3:4 (1:3) 29.05. 17:00 -
Strahovice - Hať 2:1 (1:0) 24.04. 16:00 -
Kozmice - Zlatníky 3:1 (0:0) 20.04. 17:30 -
Jistebník - Libhošť 3:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Starý Jičín - Skotnice 1:1 (1:0) 31.10. 14:30 -
Kopřivnice - Fryčovice 2:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Žimrovice - Jindřichov 2:4 (1:2) 16.10. 10:00 -
Slovan - Hradec 2:5 (2:2) 02.10. 15:00 -
Vlčovice - Jeseník 2:4 (1:1) 25.09. 15:30 -
Vendryně - Baška 5:1 (2:1) 18.09. 15:30 -
Stonava - B.Albrechtice 2:2 (1:0) 28.08. 16:30 -
Slavia Opava - Budišov 0:3 (0:0) 14.08. 17:00 -
Klimkovice - Hať 1:2 (0:0) 10.10. 15:00 -
Sl.Rychvald - Darkovice 2:0 (0:0) 26.09. 16:00 -
Dobrá - Smilovice 4:1 (3:0) 19.09. 16:00 -
Vendryně - SK Horní Suchá 1:3 (1:1) 12.09. 16:00 -
Svinov - Darkovice 1:8 (1:3) 05.09. 10:30 -
Mosty - Raškovice 0:5 (0:2) 29.08. 17:00