18.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Bruntál doma rozstřílel Orlovou

0

Fotbalisté Bruntálu si v dalším kole krajského přeboru s chutí zastříleli. Orlové doma totiž nasázeli pět branek a zvítězili přesvědčivě 5:1.

Svěřenci trenéra Antonína Mury přitom před vlastními diváky nezačali nejlépe. Během šestnácté minuty totiž poslal Slavii do vedení Fromanger. Slavoj Olympia se ovšem stačila rychle vzpamatovat a o pár minut později si na centr ze standardky na malé vápno ideálně naběhl Orság a hlavou se nemýlil. „Branka hostů nás trochu zmrazila. Naštěstí jsme se z ní stačili brzy oklepat a ve druhém poločase už hráli svou hru,“ mínil bruntálský kouč Antonín Mura.

A zkraje druhé půle domácí soupeři opravdu zasadili rozhodující údery. Nejdříve se trefil kapitán Jan Krajčovič a později faul na Hrabovského v orlovské šestnáctce potrestal spolehlivý exekutor pokutových kopů Kyselý. Bruntál ani po těchto přesných zásazích však neměl dost. Zhruba čtvrthodiny před koncem se uvolnil Adamovský, přihrávkou pod sebe našel útočného kolegu Orsága a ten se podruhé v utkání zapsal mezi střelce. Poslední střelecké slovo si pak vzal Adamovský, jemuž načechral balon na gólovou hlavičku kapitán Krajčovič. „Orlová určitě měla své kvality a nepodala špatný výkon. Klukům musím poděkovat za to, jakým způsobem dokázali otočit. Výborně zahrála především dvojice našich útočníků Orság s Adamovským,“ doplnil trenér Slavoj Olympie.