22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Třebenice jasně přejely rezervu Dukovan

10

Třebenice v souboji o druhé místo porazily Dukovany B jasně 5:1 a tím uhájily stříbrnou pozici

Domácí třikrát udeřili

V Třebenicích se představily týmy, kterým patří druhá respektivně třetí příčka, takže bylo ještě o co hrát. Třebenice měly svému soupeři navíc co vracet, poněvadž v Dukovanech prohrály jasně 5:0. Vstup do zápasu vyšel dobře domácím, které poslal do vedení Miroslav Furiš -1:0. V 19. minutě se pak prosadil podvacáté Tomáš Ondráček a ve 34. minutě získal domácím tříbrankové vedení Jiří Čtvrtníček -3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Také ve druhé půli domácí brzy udeřili a opět to bylo zásluhou Miroslava Furiše -4:0. Hosté se ale brzy také střelecky prosadili, a to zásluhou Pavla Horáka -4:1. Poslední slovo ale opět měl nejlepší střelec domácích Tomáš Ondráček, který upravil v 64. minutě na konečných 5:1

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Dnes jsme svému soupeři nedali sebemenší šanci.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: V zápase jsme tahali za kratší konec a porážka je naprosto zasloužená.

A. Nykl [-] - J. Čtvrtníček [-] , L. Hrbáček [-] (46. J. Jaroš [-] ) , R. Kunce [-] , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , L. Svoboda [-] , T. Ondráček [-] , M. Ondráček [-] (76. M. Ondráček [-] ) , M. Furiš [-] (80. V. Palát [-] ) , V. Fiala [-]

P. Pislcajt [-] - P. Jílek [-] , F. Smysitel [-] , L. Traxler [-] , M. Fojtášek [-] - J. Dvoran [-] , O. Horák [-] , J. Fojtášek [-] (77. L. Pelán [-] ) , Z. Hrubeš [-] - P. Horák [-] , P. Blažek [-] -

Hráči zápasu: J. Fiala , M. Furiš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - BUCHAL Lukáš (N), CEJPEK Radek (N).