18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Koněšín s Dukovany B smírně

11

Fotbalisté Koněšína si v zápase proti rezervě Dukovan připsali pouze bod, přesto drží příčky zaručující záchranu v soutěži

V první půli branka nepadla

Prakticky celý zápas se hrál hned od úvodního hvizdu pod taktovkou hostů z Dukovan. Ti na tom byli po celou dobu lépe technicky i fyzicky. Na první šanci se tak nečekalo nijak dlouho...už po šesti minutách poslal úvodní pozdrav na branku domácích Jan Fojtášek, ale jeho dalekonosná střela orazítkovala jen břevno. Po čvrt hodině měl velkou možnost otevřít skóre hostující Pislcajt, ale nedal. Stejně jako o pět minut později ještě z nadějnější pozice. Po půl hodině se ocitl sám před brankářem Smyslitel, ale jeho pokus měl parametry „malé domů“. Být to do poločasu 0:3, nemohl říct nikdo ani popel.

Dva slepené góly znamenaly dělbu bodů

Co se nepodařilo hostům v poločase prvním, to vyšlo hned zkraje poločasu druhého. Pislcajtův centr z pravé strany usměrnil do sítě Hrubeš a hosté šli konečně do vedení – 0:1. Spíš by to podle dosavadního dění na hřišti vypadalo tak, že Dukovany protrhly střelecku smůlu a začnou to tam sypat. Jenže z následujícího protiútoku se domácímu veteránovi Jandovi podařilo rychlostně překonat obránce a střelou i brankáře a srovnat tak skóre na 1:1. Pak se vše vrátilo do starých kolejí. Šance si tvořili jen hosté, ale proti změně stavu byl domácí brankář Hůlka nebo několikrát dobře postavená branková konstrukce. I když byli hosté jasně lepší, brankově se už prosadit nedokázali a domácí tak z minima vytěžili maximum v podobě jednoho bodu.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: V nedělním zápase mezi domácím Koněšínem a hostujícími Dukovany přinesl spoustu brankových příležitostí a hezkou kombinační hru. Domácí hrozili především z rychlých brejků. Do druhé půle opět vstoupili lépe Dukovany. Šli do vedení, ale domácí ihned vyrovnali. Dukovany měly v závěru zápasu velký tlak na bránu Koněšína, ale domácí tlaku odolali a další branku již diváci neviděli.