23.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Šmolovy málem přišly o tříbrankový náskok

0

Šmolovy sice vyhrály, ale když vedly o tři branky, tak přestaly hrát a Sobíňov toho málem využil k obratu. Ovšem vedoucí tým si náskok udržel.

Hosté vedli už po půl hodině hry 3:0 a vypadalo, že to bude jejich exhibice. Jenže náskok je ukolébal a toho mohli využít hráči Sobíňova. Ti po poločase zaveleli ke stíhací jízdě. Jenže Kontaktní branka na 3:2 přišla až minutu před koncem, kdy Zrzavý proměnil penaltu a to už bylo příliš pozdě.

TJ Sokol Sobíňov
Pavel Kafka, hráč Sobíňova: „Po půl hodině hry to vypadalo na debakl. Pak ale hosté naštěstí přestali hrát, čehož jsme využili ke snížení stavu. Ve druhé půli se už hráči téměř jistě postupujících Šmolov s vědomím náskoku nikam nehnali a zápas kontrolovali. Šmolovy byly lepší a výhru si zasloužily, i když nepředváděly nějakých úchvatný fotbal.“

P. Veselý [-] (46. Z. Wasserbauer [-] ) - T. Štěrba [-] , V. Starý [-] , O. Vopršal [-] , P. Havelka [-] - M. Ondráček [-] , D. Říčan [-] , J. Pilař [-] , P. Kafka [-] - T. Zrzavý [-] , M. Hochman [-]