22.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

Za Pohled stříleli Švec a Venc

50. P. Šidlák , 78. M. Kozlík - 28. L. Venc , 39. L. Venc , 52. M. Švec , 70. M. Švec
0

Pohledské béčko potvrdilo roli papírového favorita a Tis B, který stále bojuje o záchranu. Domácí na poslední místo mají náskok pouhé tři body.

Domácí do zápasu vstoupili odhodlaně, ale vedoucí branku nakonec vstřelil Pohled, který využil jeden z několika brejků. Stejnou situaci pak ještě hosté ukázali šest minut před koncem. Chvíli po změně stran se ale domácí dočkali snížení. Po krásné akci Kozlíka a Uhlíře zavěsil dorostenec Šidlák. Jenže o dvě minuty později hosté šli opět do dvoubrankového vedení, když Švec zakončil další brejk. V 70. minutě bylo domácím znovu ouvej. Švec nachytal domácí gólmana, když ho přeloboval. O chvilku později sice snížil Miloslav Kozlík, ale závěrečný tlak už branku nepřinesl.

TJ Tis B
Miroslav Hrnčíř, vedoucí mužstva Tisu: „Začali jsme dobře, ale bez gólového efektu. Hosté spoléhali na brejky a hned tři proměnili. Posledních patnáct minut se hrálo za tlaku domácích, bohužel bez výsledku. Tři body si tak odváží hosté.“

TJ Sokol Pohled B
Lukáš Šikner, trenér Pohledu: „Byli jsme lepší ve hře s míčem. Dvakrát jsme utekli přes obranu sami na brankaře a do poločasu vedli 0:2. Druhá půlka se trochu vyrovnala.“