František Buben

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 FC Slovan Havlíčkův Brod
2018-2019 TJ Sokol Štoky
2014-2015 TJ Sokol Herálec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
768 (ø 76,80) 7 (ø 0,70) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Havl. Brod C - Ledeč B 7:4 (4:2) 58 58 0 0 0 ano
15.08. 10:00 Chotěboř C - Havl. Brod C 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 15:00 Světlá B - Havl. Brod C 3:4 (1:2) 75 75 2 1 0 ano
30.08. 16:30 Leština - Havl. Brod C 2:4 (1:3) 90 1 0 0 ano
05.09. 15:30 Havl. Brod C - Sobíňov 2:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Keřkov - Havl. Brod C 3:2 (2:1) 90 2 1 0 ano
18.09. 19:00 Havl. Brod C - Č. Bělá 3:2 (2:2) 90 1 1 0 ano
26.09. 15:30 Šmolovy - Havl. Brod C 2:5 (2:3) 44 46 0 0 0 ne
03.10. 15:00 Havl. Brod C - Habry 3:0 (3:0) 72 72 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Dlouhá Ves - Havl. Brod C 4:4 (1:1) 69 69 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 7 583 (ø 83,28) 6 (ø 0,85) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 24 1698 (ø 70,75) 27 (ø 1,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 542 (ø 77,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 19 1710 (ø 90,00) 29 (ø 1,52) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 3 174 (ø 58,00) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 23 1986 (ø 86,34) 19 (ø 0,82) 4 (ø 0,17) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 11 366 (ø 33,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 13 1057 (ø 81,30) 15 (ø 1,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 20 1622 (ø 81,10) 10 (ø 0,50) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 7 510 (ø 72,85) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 12 1024 (ø 85,33) 5 (ø 0,41) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 25 2198 (ø 87,92) 12 (ø 0,48) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 7 529 (ø 75,57) 6 (ø 0,85) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 21 1774 (ø 84,47) 15 (ø 0,71) 8 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 2 108 (ø 54,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 25 2089 (ø 83,56) 20 (ø 0,80) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Vysočina | 1.B třída sk. A 9 802 (ø 89,11) 5 (ø 0,55) 3 (ø 0,33) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 7 600 (ø 85,71) 8 (ø 1,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)