18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

Přestřelka v Křoví vítěze nepoznala

21. T. Pavlas , 24. M. Kalina , 43. T. Pavlas , 45. L. Němec , 45. R. Roštinský - 12. O. Jurka , 46. O. Jurka , 58. F. Salák , 67. F. Salák , 80. J. Uher , 90. J. Uher
0

Málo vídané utkání viděli diváci v Křoví. Domáci ztratili čtyřbrankové vedení, když ještě v poločase vedli 5:1!

Prvních 20 minut vůbec nenasvědčovalo tomu, že v Křoví uvidíme padnout 10 branek. Zápas začal opatrně a hráči se spíše oťukávali. Jako první zahrozili hosté a hned se ujali vedení, když se ve 12 minutě prosadil hostující Jurka. Hráči Křoví si ovšem od jednadvacáte minuty otevřeli střelnici na branku hostí. Nejprve se podařilo v 21. minutě vyrovna Pavlasovi a o pár minut později poslal do vedení domácí Kalina. Když běžela 43. minuta prvního poločasu asi málo kdo čekal, že uvidí do přestávky další tři branky. Druhou branku přidal ve 43. minutě Pavlas a v poslední minutě první půle se trefil Němec a Roštinský a vypadalo to, že si hosté odvezou pořádný debakl. To co se dělo v kabině hostů o poločasové přestávce ví jen hráči a funkcionáři, ale ať to bylo cokoliv, tak to pomohlo. Hosté pomale dotahovali, když se v 58. a 67. minutě trefil Salák. V 80. minutě skŕoval Uher a najednou to bylo pouze o jednu branku. Když už vypadalo, že se domácím podaří udržet takový náskok z prvního poločasu přišla pro domácí další pohroma. V 90. minutě rozhodčí odpískal pokutový kop pro hostující Kněžice, ke kterému se postavil Uher a svým druhým zásahem v utkání vyrovnal. Domácí se tak museli smířit s velice hořkou remízou, v boji o záchranou by mohli tyto dva ztracené body na konci soutěže chybět.

TJ Sokol Kněžice
Miloslav Pařil, trenér Kněžic: Po prvním poločase jsme byli na ručník, stáhli jsme se na naši šestnáctku, bránili a domácí dávali branky. Do druhého poločasu jsme vystřídali a otočilo se to, hráli jsme dobře a přidali i branky, domácí hráli celý poločas zataženě a nám se nakonec podařilo v 90. minutě vyrovnat z penalty. Stálo při nás i štěstí. Mrzí nás zranění brankáře Kourka, který musel být ve 20. minutě vystřídán.