1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

Stěbořice nadělily pětku

0

Stěbořice bezbranné Štítině nasázely bůra.

Stěbořice v poslední době procházejí výsledkovou krizí, tak sáhly před zápasem k výměně trenére, kdy Milana Hanslíka nahradil na poslední dva podzimní zápasy Ondřej Šumbera Jeho premiéru mu usnadnila naprosto bezzubá Štítina, která svým nemastným výkonem vydláždila Stěbořicím cestu za třemi body. Stěbořice svůj gólový účet otevřely už ve 4. minutě, kdy střela Jakuba Fiedlera z dálky zaplavala až pod hostující víko a gólman Tomáš Richter byl naprosto bez šance – 1:0. O čtyři minuty později po krásné kombinační akci rozebraly Stěbořice hostující defenzívu a Jakub Fiedler zavezl míč až do kuchyně – 2:0. Po půlhodině hry zahrával rohový kop Michal Josefus a Martin Fiedler natřikrát protlačil mičudu za záda štítinského gólmana – 3:0. Další domácí příležitosti zahodili Vojtěch Graca s Michalem Josefusem.

I ve druhém dějství pokračovala jasná převaha Stěbořic, která bezbranné Štítině přibalila na cestu další dva banány. V 55. minutě se odrazil míč na hranici šestnáctky k Petru Čaverovi, který poslal míč do šibenice hostující klece – 4:0. V dalším průběhu poločasu nebylo opět souzeno dopravit míč za záda hostujícího brankáře Vojtěchu Gracovi a Michalu Josefusovi. Skóre uzavřel tři minuty před koncem zápasu svou druhou brankou v zápase technickou střelou Petr Čavera – 5:0. Stěbořici přerušily výsledkovou mizérii posledních zápasů, kdežto Štítinu čeká velmi horké jaro, a pokud se bude chtít zachránit, musí výrazně šlápnout do pedálu.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): Od začátku do konce zápasu to byla zcela jednoznačná záležitost, a naše výhra je zcela zasloužená.

TJ Tatran Štítina
klubový web: Na hřišti ve Stěbořicích jsme navázali na svou tradiční hru z posledních týdnů. Čili hru bez nápadu,se spoustou nepřesností. Svým ustrašeným výkonem jsme soupeři usnadnili jízdu pro tři body.

J. Losert [-] (79. D. Kubíček [-] ) - J. Holubec [-] , V. Graca [-] (67. L. Burda [-] ) , R. Kokošek [-] , P. Čavera [-] , J. Fiedler [-] , M. Fiedler [-] , M. Paleta [-] , M. Kokeš [-] , M. Josefus [-] , O. Šumbera [-] (57. D. Burda [-] )

T. Richter [-] - Š. Rohovský [-] (66. F. Graf [-] ) , R. Adamčík [-] (61. P. Škroch [-] ) , P. Kunczik [-] , P. Kubánek [-] , V. Tomáško [-] , T. Halška [-] , J. Kunczik [-] , D. Heider [-] , J. Holeš [-] , R. Popek [-]

ŽK: 40. V. Tomáško , 62. Š. Rohovský , 75. F. Graf .
Hráči zápasu: J. Fiedler , P. Čavera .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMEŠ Vítězslav - ŠUSTEK Stanislav, STŘÍLKA Jaromír (N).