24.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Důležitý záchranářský boj zvládly Držovice.

0

Domácí se statečně drželi, ikdyž hráli většinu utkání v desíti, přesto nakonec padli.

Utkání mezi Zdětíněm a Držovicemi moc fotbalové krásy nenabídlo, hrál se fotbal plný osobních střetů a moc fotbalové krásy nenabídl. Zásadní zlom utkání přišel zhruba ve dvacáté minutě, kdy se zranil stoper Hlavinka a domácí museli utkání dohrávat v deseti. Přestože rozdíl na hřišti nebyl příliš vidět, určitě domácím ubývaly rychleji síli. Během prvního poločasu si nakonec oba týmy vytvořily nějaké šance, ale ani jedna branku nepřinesla.

V druhém poločase se opět pokračovalo ve stejném tempu. Hra byla vyrovnaná. Celkově si v dnešním utkání obě mužstva přichystala po pěti dobrých šancích na obou stranách. Nakonec se hosté dočkali, když po krásné individuální akci Fiferny dostali do vedení 0:1 sedm minut před koncem. Fiferna při této akci prošel přes čtyři hráče a nekompromisně zakončil. Držovice si vedení pohlídaly a nakonec po tvrdém boji zvítězily 0:1.

Sokol Zdětín
Jaroslav Navrátil (hrající trenér Zdětína): Dnes jsme nastoupili bez Kalvacha, Keluce, Zdráhala, bohužel to dnes z tohoto pohledu nebylo ideální. Od 20. minuty jsme hráli v deseti., kdy se zranil Hlavinka. Dnes to byl hrozný fotbal z obou stran. Bylo to vyrovnané utkání. Oba týmy měli zhruba tak pět gólových šancí. Nejlepším hráčem byl Robert Nováček.

Sokol Držovice
Martin Pella (asistent trenéra Držovic): Vyrovnané bojové utkání, po krásné akci Fiferny jsme vyhráli 1:0. Soupeř po zranění dohrával v deseti. Nejlepším hráčem byl Lukáš Fiferna.

L. Volf [-] - J. Navrátil [-] , M. Hlavinka [-] , Š. Lenďák [-] , M. Sokol [-] - J. Navrátil [-] , D. Langr [-] , T. Kučera I. [-] , L. Holinka [-] - M. Řehulka [-] , R. Nováček [-]

T. Jetel [-] - T. Hošek [-] , M. Valenta [-] , L. Havlena [-] , L. Fiferna [-] - M. Vymazal [-] (75. V. Hradečný [-] ) , P. Krčmář [-] , D. Šatný [-] , J. Dokoupil [-] (80. M. Koutný [-] ) - M. Liška [-] , P. Zahradníček [-]