10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Tři body pro Benešov

0

Krátké info.

Hostující eskadra dorazila do Horního Benešova povzbuzena úspěšným hoštickým derby. Také start sobotního duelu zvládla přímo excelentně, když hned v 1. minutě potvrdil David při trestňáku vytříbenou kopací techniku – 0:1. Poté se však hosté dopustili několika individuálních chyb a Slíva otočil skóre na poločasových 2:1. Velké Hoštice ale brzy po přestávce dokázaly vyrovnat. Nardelli si naběhl na roh Davida a prudkou hlavičkou neomylně napnul síť – 2:2. V poslední desetiminutovce bohužel hosté nepokryli brejkové akce soupeře, takže po trefách Slívy a Fadrného opouštěli trávník s poněkud krutou porážkou.