9.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Soupeři se rozešli smírně

0

Krátký report přináší web hostů.

Velice cenný bod z horké půdy Šenova.A o to vzácnější,že jsme opět dohrávali oslabení o vyloučeného hráče.V dresu domácích nastoupili proti  nám  i bývalí hráči Orlové Kopel a Szarowski.Byla to ovšem Orlová která si vypracovala první šance.V 18 minutě jsme se dokonce ujali vedení 0:1,které vydrželo bohužel pouze do minuty 25.Málokdo ovšem tušil že tímto je brankový účet pro toto utkání vyčerpán.Pak v závěru poločasu fauloval střelec utkání Martin Kempný unikajícího hráče domácích a hlavní rozhodčí byl zcela nekompromisní a vytáhl rovnou kartu červenou.V druhém poločase jsme dobrou obrannou hrou zlatý bod pohlídali.Paradoxem utkání je že z pěti vzajemných utkání skončil zápas těchto soupeřů remízou 1:1.Další utkání odehrajeme v sobotu doma proti Heřmanicím.