5.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Vratimov si připisuje první tři body v sezóně

0

Vratimov os vé výhře rozhodl třemi góly ve druhém dějství.

V prvním dějství šel do vedení už po čtyřech minutách Vratimov, když se úspěšným střelcem stal Osvěčík. Orlová ale nehodia flintu do žita a podařilo se jí skóre otočit ve svůj prospěch, když se prosadil v 6. resp. 27. minutě Renta. Odpověď Vratimova ale byla takřka okamžitá, když se o vyrovnání zasloužil Jiří Pešek - 2:2. Druhá půle už brankově patřila Vratimovu, který se ujal vedení brankou Osvěčíka v 54. minutě - 2:3. Vedení navýšil Radim Pešek, a definitivní podobu výsledku stanovil šest minut před koncem svým druhým přesným zásahem v zápase Jiří Pešek - 2:5.