12.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Vysoké Mýto nadělovalo

0

Popis branek.

4. minuta centr Pospíšila procpal nadvakrát do kasy Surma - 1:0.

48. minuta nastartoval kosmickou rychlostí sólo Štěpánek a nájezd zkušeně proměnil - 2:0.

55. minuta si vykoledoval Štěpánek penaltu, kterou chladnokrevně proměnil - 3:0.

58. minuta postupoval z pravé strany, obešel brankáře a z těžkého úhlu zakončil - 4:0.

64. minuta vyslal Chadima do sóla Štěpánka, který dovršil hattrick - 5:0.

73. minuta se za vápnem opřel do míče Benda, a jeho střela s pomocí břevna skončil v síti - 6:0.

80. minuta završil skóre zápasu Vostrčil - 7:0.