9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Šťastný byl po zápase v Ratibořských Horách třebětický Sokol

0

Jak utkání hodnotí domácí kouč Balík?

SK Ratibořské Hory
Milan Balík (trenér): "Toto utkání se mi hodnotí velice těžce, neboť přestože jsme měli poměrně kvalitní sestavu, naší hrubou nedisciplinovaností v prvním poločase jsme se připravili o dobrý výsledek. V prvním poločase jsme opět neproměnili několik vyložených šancí a po našich hrubých individuálních chybách jsme inkasovali dvě branky. Na dno nás pak srazilo vyloučení obránce Lukáše Skopce v závěru poločasu po druhé žluté kartě. Druhý poločas se pak již z naší strany pouze dohrával a náš soupeř hned v 50. minutě upravil výsledek na konečných 0:3. Chválit nelze bohužel za výkon v tomto utkání nikoho, neboť po čtyřech dobrých utkáních naši hráči hrubou nedisciplinovaností nabídli soupeři tři body, což je pro mě velké zklamání. Za podporu děkuji našim věrným divákům. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 15.10. od 15.00 na hřišti mužstva Jiskra Nová Bystřice."

V. Krch [-] - M. Janošík [-] , D. Kutiš [-] , M. Prokeš [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , P. Mareš [-] (60. M. Blovský [-] ) , J. Vaněček [-] , F. Kment [-] (46. D. Feichtinger [-] ) , O. Balík [-] , L. Skopec [-]