Podrobnosti připravujeme.

Hosty poslal rychle do vedení Miroslav Lukeš

Hosté i přes oslabení dokráčeli ke třem bodům

TJ Rozsochy B
Josef Střešňák: Utkání rozhodla naše chyba ze druhé minuty utkání. Bohužel proti dobře hrajícím hostům jsme se nedokázali prosadit.

TJ FC Vlachovice
Tomáš Hiesböck - trenér, hráč: Do Rozsoch jsme zajížděli s obavami z velké hrací plochy. Kupodivu se nám hrálo lépe než na našem domácím hřišti. Podařilo se nám vstřelit rychlou branku a tím jsme dostali domácí trochu pod tlak. Po zbytek zápasu se nám dařilo bránit hubený výsledek několikrát i s notnou dávkou štěstí když 2-3 góly vykopával náš bek z brankové čáry. Po ,,naprosto jasné červené kartě pro našeho hráče za obvzlášť dva brutální zákroky" jsme se ještě více semkli a podali jsme doslova heroický výkon který jsme korunovali druhou brankou v utkání po ojedinělé brejkové situaci. Penalta v 90. minutě už nás naštěstí tolik mrzet nemusela. Celému týmu patří velké díky za doslova vydřené tři body!

M. Kaňka [-] - J. Kučera [-] (70. O. Oláh [-] ) , M. Střešnák [-] (56. A. Jaroš [-] ) , Z. Lahoda [-] , J. Kováč [-] , L. Zavadil [-] , J. Benedikt [-] , B. Pazdera [-] , M. Bureš [-] (46. D. Kalvoda [-] ) , T. Prosecký [-] , F. Prášil [-] (77. M. Skula [-] )

O. Chalupa [-] - D. Krejčí [-] , K. Hlaváč [-] (73. J. Koudelka [-] ) , M. Lukeš [-] , T. Hiesböck [-] , K. Tatíček [-] , M. Němec [-] (56. V. Kucharčík [-] ) , T. Plocek [-] , J. Hamřík [-] , T. Beneš [-] , M. Janošec [-] (85. J. Petr [-] )

ŽK: 6. T. Prosecký , 8. B. Pazdera , 56. L. Zavadil , 76. Z. Lahoda - 44. J. Hamřík , 60. D. Krejčí , 76. M. Janošec . ČK: 64. D. Krejčí .
Místo: Hořínek Tomáš - Nebola Jarosla. Počet diváků: 100. Rozhodčí: HOŘÍNEK Tomáš - NEBOLA Jaroslav (N), ROČÁREK Jiří (N).