23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Heraltice si s přehledem poradily s Kylešovicemi

31. J. Otipka , 32. J. Otipka (p.) , 55. D. Mezera (vl.) , 86. M. Zemborski , 89. D. Zvardoň - 52. M. Bolacký , 87. M. Levay
0

Jak zápas probíhal?

Velké Heraltice v ospalém tempu zdolaly Kylešovice, které se po většinu zápasu zabarikádovaly na vlastní půlce a spoléhaly čistě na brejky. Právě z rychlých kontrů zpočátku zlobil Pekárek, zatímco domácí dlouho v ofenzivě mlčeli. Až ve 31. minutě rozehráli Zemborski s Miroslavem Rolným roh nakrátko a Jan Otipka pohotově napnul síť – 1:0. Vzápětí se po šlapáku Hajduka na Daniela Kleina pískala pentle a Jan Otipka potvrdil výbornou střeleckou formu – 2:0. Tým z Opavy reagoval sedm minut po přestávce, kdy si Bolacký naběhl na centr Pekárka – 2:1. Velké Heraltice však přispěchaly s okamžitým protiúderem. Miroslav Rolný našel ve vápně Jana Otipku, jehož přihrávku nešťastně tečoval kylešovický kapitán Mezera – 3:1. V samotném závěru ještě padly tři góly. Nejprve vyzval Adam Rolný lahůdkovým bochánkem Zemborskiho k ukázkovému voleji do víka – 4:1. Po akci Fehera s Levayem to bylo 4:2, jenže poslední slovo si vzal Zvardoň, který potrestal nedorozumění Bolackého s brankářem Šupolou – 5:2.