19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Otice překvapily Heraltice

0

Jak zápas probíhal?

Velkoheraltický fotbalový stroj se poněkud zadrhl. Mužstvo z popředí tabulky posledně vybouchlo v Žimrovicích a výsledkové zlepšení nenastalo ani v domácím utkání proti sestupem ohroženým Oticím. Hosté se od začátku zatáhli do hlubokého defenzivního bloku, ze kterého vyráželi k nebezpečným brejkům. Jeden z nich využili hned v 9. minutě, kdy Reznar nacentroval do šestnáctky a tam Bukovský šťastně přehodil brankáře Patrika Kleina – 0:1. Favorit se z nečekaného úderu otřepal ve 21. minutě. Zemborski vysunul do křídla Adama Rolného, který obešel Miroslava Byrtuse a Piatkevič placírkou vymetl šibenici – 1:1. Domácí potom přitopili pod kotlem, jenže trefy Marka Štěpána a Kociána neplatily kvůli údajným ofsajdům. Další hořkou pilulku spolkly Velké Heraltice v 62. minutě. Přes Reznera, Kříže a Poštulku putoval balon k Bukovskému, který míč parádně vměstnal do vzdálenějšího víka, čímž si zopakoval gólovou radost – 1:2. Otice však vedení moc dlouho neudržely. Po hrubce Jana Byrtuse napřáhl Miroslav Rolný a levačkou propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:2. Domácí potom chtěli překlopit misky vah na svou stranu, jenže Piatkevič, Zemborski anebo Šimon obrovské tutovky neproměnili.

TJ Sokol Velké Heraltice
P. Klein [-] - M. Štěpán [-] , J. Otipka [-] (46. D. Šimon [-] ) , P. Čunta [-] , M. Rolný [-] , A. Rolný [-] , J. Piatkevič [-] , M. Zemborski [-] (86. D. Klein [-] ) , J. Tesař [-] , V. Kocián [-] (63. J. Otipka [-] ) , V. Valchař [-]

TJ Otice
K. Weiss [-] - O. Kurka [-] (68. H. Luzar [-] ) , L. Leifert [-] (27. T. Cupák [-] ) , D. Bukovský [-] , M. Smuda [-] , T. Kříž [-] , T. Rezner [-] (88. V. Borunský [-] ) , J. Kostera [-] , M. Byrtus [-] , Š. Poštulka [-] , J. Byrtus [-]

ŽK: 73. H. Luzar .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MALCHÁREK Zdeněk - JURAJDOVÁ Lenka, ANDRÝSEK Nikola.