21.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Veřovice doma prohráli s týmem Dolní Lutyně

0

Veřovice doma nestačily na hráče Dolní Lutyně a prohráli gólem hostujícího Martina Velkého ze 78. minuty 0:1. Veřovičtí tak i v pátém utkání v jarní části nevstřelily branku a stálé tak čekají na první vstřelenou branku a na první jarní vítězství. To hosté z Dolní Lutyně zažívají skvělý vstup do jarní části, když z pěti utkání dokázali čtyřikrát zvítězit.

V rámci 21. kola nastoupily proti sobě mužstva domácí Veřovice a hosté z Dolní Lutyně. Po remízovém utkání v derby ve Frenštátě pod Radhoštěm byli domácí hráči odhodlání získat tři body. Průběh utkání se odehrával po většinu utkání na polovině hráčů z Dolní Lutyně. Domácí byli tvořivější, důraznější, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, kdy domácí opět tvořili a útočili do plné obrany hostů, která spolehlivě bránila a mužstvo Dolní Lutyně spoléhala na rychlé protiútoky. A právě z jednoho takového protiútoku padl gól do domácí sítě, který měl na svědomí v 78. minutě hostující hráč Velký. Pro domácí to znamenalo velké komplikace. Domácí mužstvo se snažilo ve zbývajících minutách utkání vyrovnat skóre, ale už se to domácímu mužstvu nepodařilo, když se neujala ani střela domácího Černocha v 89. minutě z volného přímého kopu. Domácí Veřovice tak odešli poražení a i v pátém jarním utkání nevstřelily branku a stálé tak čekají i na první letošní vítězství. Za to hosté z Dolní Lutyně si domů odvezli velmi cenné a důležité tři body.

AFC Veřovice
Ondřej Matúš - záložník domácího týmu: „Veřovice opět bez gólu... V pátém jarním kole jsme nastoupili proti celku z Dolní Lutyně. Po remízovém utkání u lídra z Frenštátu pod Radhoštěm, jsme byli odhodláni urvat všechny tři body. Průběh zápasu se odehrával především na polovině hostujícího týmu. Byli jsme tvořivější, důraznější, ale žádnou vyloženou gólovou situaci jsme si nevypracovali. Druhý poločas se odehrával ve stejné režii jako první, mi jsme útočili do plné obrany, hosté spoléhali na protiútoky. Když z jednoho takového padl gól v 78. minutě zápasu, bylo pro náš zle. Ve zbylých minutách jsme se snažili vyrovnat, ale už se nám to nepodařilo, když se neujala ani střela Černocha v 89. minutě z přímého kopu. Odešli jsme poraženi a i v pátém jarním utkání bez vstřeleného gólu.“

J. Sypták [-] - M. Černoch [-] , M. Adamec [-] , R. Knybel [-] (67. L. Pítr [-] ) , P. Švolba [-] - J. Bartoň [-] (77. D. Hrivňák [-] ) , O. Matúš [-] , M. Satek [-] , J. Valošek [-] , R. Košelík [-] - M. Hanko [-]