21.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Přelovice podlehly Dolanům 0:3

0

V sobotním zápase padly celkem tři branky a všechny do sítě Přelovic. V tomto zápase došlo i na červenou kartu kterou obdržel ve 40. minutě Martin Novák.

Dva rychlé góly rozhodly zápas.

Začátek zápasu byl z obou stran velmi vyrovnaný. Oba celky se snažili strhnout hru na svojí stranu a to bylo znát na hře. Hrálo se nahoru a dolů, přičemž si týmy tvořili plno šancí. První gól zápasu padl v 31. minutě, kdy se trefil do šibenice domácí branky Štancel Miroslav. Druhý gól padl hned o 7 minut později a to tedy v 48. minutě, kdy se povedlo hostům navýšit náskok na 2:0. Autorem této branky je Vrbas Jiří. Nepříjemná situace pro domácí nastala ve 40. minutě kdy musel z hřiště za červenou kartu Martin Novák. Do konce první půle se nic nestalo a tak si hosté odnášejí příjemný náskok do druhé půle zápasu.

Oslabené Přelovice už nedokázaly zvrátit zápas.

Druhou polovinu začaly Přelovice pouze s deseti hráči, ale na hře to nebylo ani znát. Hra byla vyrovnaná, ale lehce více ze hry měly Dolany. Hostující tým držel více balón na kopačkách a tvořil si více šancí. Další gólová šance přišla v 58. minutě zápasu, kdy se prosadil přízením střelou Hlaváček Jiří a hostující celkem po tomto gólu vedl už 3:0. I když si do konce zápasu tvořily oba celky šance už žádný gól nepadl a tak zápas skončil 0:3 pro Dolany, které si odvážějí všedhny body z tohoto zápasu.

Dolany
Václav Vaníček - trenér TJ ZD Dolany: I přes vyrovnaný začátek zápasu se nám podařilo dát dva rychlé góly, které rozhodly zápas.