16.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

TJ Přelovice ovládly domácí utkání

0

V sobotním utkání viděli diváci celkem 4 branky v tomto zápase, který vyhrál domácí celek 3:1.

Vyrovnaná první půle zápasu

V úvodu zápasu byla hra vyrovnaná. Postupem času začali tlačit domácí, kteří svůj tlak neustále stupňovali, což se projevilo gólem L. Hladíka ve 20 minutě.

Domácí celek si tvořil mnoho velkých šancí, které do poločasu už nedokázal proměnit ve vstřelený gól.

Jasná převaha domácího celku

Druhá půle zápasu pokračovala náporem domácí celku, kteří přidali další branku v 59. minutě, kdy na 2:0 zvyšoval Pracz Tomasz. Další gól padl v 64. minutě po gólu Petra Doležala a domácí celek vedl už 3:0. O další 3. minuty později viděli diváci další gól, ale do sítě domácího celku, kdy Novotný nakopl balón za obranu, kde ho Hrbek dokázal šikovně zpracovat a vstřelit první gól hostujícího celku. Do konce zápasu už další gól nepadl a tak se domácí mohli začít radovat z vyhraného zápasu.

TJ Přelovice B
Ladislav Hladík: Jsem rád, že jsme dokázali na domácím hřišti vyhrát a získat tak důležité tři body.

R. Kalous [-] - M. Hladík [-] , P. Uhlíř [-] , T. Pracz [-] , M. Štochl [-] - J. Kučera [-] , V. Hladík [-] , P. Panchártek [-] , R. Šprinc [-] - L. Hladík [-] , P. Doležal [-]