21.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Sokol Chvojenes B porazil TJ Sokol Roveň B 2:1!

36. R. Izák , 68. J. Štros
0

V nedělním utkání viděli diváci celkem 3 branky. Domácí celek vstřelil 2 branky v tomto zápase a touto výhrou si zajisili 3 příčku tabulky.

Domácí vyhrávali první polovinu zápasu 1:0

Konec sezóny se blíží a týmy hrají o umístění v tabulce. Domácí chvojenec si touto výhrou zajistil 3 příčku tabulky. Kdyby vyhrála rověn, posunula by se na 4 příčku o kterou by se rozhodlo až v posledním kole této soutěže. První polovina zápasu vyšla lépe domácímu celku, který se po několika šancí ujal vedění v 36. minutě zápasu po gólu Izáka. I po dalších několika šancí skončila první půle 1:0 pro domácí.

Vyrovnaná druhá půle skončila lépe pro Chvojenec

V druhé polovině zápasu viděli divácí dvě branky. Na druhou branku museli diváci čekat až do 63. minuty zápasu, kdy na 2:0 zvyšoval pro Chvojenec Štros. O dalších 6 minut později jsme tu měli další gól a to od týmu hostí kdy v 68. minutě snižoval na 2:1 Král. Jelikož se do konce zápasu i po několika šancí nepadl žádný gól, mohl Chvojenec slavit výhru 2:1.

Sokol Chvojenec B
Jan Kreizl: Domácí ve vyrovnaném zápase měli přesto více ze hry a zaslouženě vyhráli.

R. Trnka [-] - M. Pospíšil [-] , M. Smolný [-] , A. Půlpán [-] , L. Půlpán [-] - R. Izák [-] , J. Štros [-] , J. Kvapil [-] , M. Kvapil [-] - R. Fízek [-] , V. Kropáček [-]

Hráči zápasu: V. Kropáček .