16.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Dašice doma získaly tři body

0

V sobotním zápase celků SK Sparta Dašice a FC Bukovka, rozhodl domácí celek o své výhře až v druhém poločase.

Bezbranková první polovina zápasu

V první polovině zápasu jsme mohli vidět velmi opatrný fotbal z obou stran, který skončil remízou po prvním poločase.

Rychlý gól Dašic rozhodl zápas

Druhou polovinu zápasu začal domácí celek lépe. Byl aktivnější a v 57. minutě šel do vedení 1:0 po gólu Daniela Buchteleho, který po přímém kopu na branku dokázal dostat balón do sítě hostů. Po tomto gólu byl domácí celek lepším týmem a vedení si držel po celý zápas, kde v poslední minutě zvyšoval stav na 2:0 Jakub Vajer který z přímého kopu se krásně trefil a pojistil tak domácím tři body z tohoto zápasu.

Sparta Dašice B
Petr Borovec: Po celé utkání jsme byli lepším týmem a soupeře jsme nepouštěli do žádných šancí. Bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří z mnoha šancí vstřelit gól.

P. Kučera [-] - P. Čermák [-] , M. Hora [-] (46. L. Křížek [-] ) , Z. Sládek [-] , P. Borovec [-] - M. Borovec [-] , J. Šibal [-] , F. Cabicar [-] , J. Hora [-] - L. Kučera [-] (60. D. Šafařík [-] ) , D. Buchtele [-] (57. J. Vajer [-] )

Hráči zápasu: J. Šibal - J. Dobrovolný .