16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

Radkovice slaví důležitou výhru

0

Radkovice se po domácí jednogólové výhře přiblížili o malý krůček k záchraně

V první půli branka nepadla

Třebenice přijeli do Radkovic posilněny snadnou výhrou proti oslabené rezervě Hrotovic. Radkovice naopak stále bojují o úplný chvost tabulky a nutně potřebovaly po minulé prohře ve Valči zvítězit na domácím hřišti. Podzimní duel skončil těsnou výhrou Třebenic 2:1. Zápas nabídl mnoho šancí na obou stranách, ale oba golmani byli vždy na svých místech. Proto se nikdo nemohl divit, že se odcházelo do kabin bez gólových oslav.

Jiří Hofman rozhodl o domácí výhře

Také ve druhém poločase se hrála otevřená partie a hlavně domácí brankář Martin Kašparides musel občas vytáhnout něco ze svého brankářského umění. O všem nakonec rozhodla v 69. minutě gólová trefa ze standartní situace proměněná Jiřím Hofmanem -1:0. Domácí pak již své hubené, ale velmi důležité vítězství do konce zápasu ubránili.

SK Radkovice
Kočí Vladimír, hráč: Oba týmy spálily mnoho šancí. Dnes nás velice podržel náš brankář Martin Kašparides.

M. Kašparides [-] - J. Nemeškal [-] , V. Zahradník [-] , L. Pekárek [-] (88. V. Kočí [-] ) , J. Hofman [-] , R. Odstrčil [-] (68. R. Žák [-] ) , V. Štolz [-] , L. Kočí [-] (86. L. Štolz [-] ) , J. Pekárek [-] , M. Nováček [-] , T. Růžička [-]