28.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

--

--

Polička ovládla souboj s Pardubičkami a přibalila hostům na cestu pověstných "pět banánů"

0

Prakticky celý zápas se odehrával na útočné polovině domácích a konečný výsledek tak mluví za vše.

Domácí se již od začátku utkání do soupeře jak se řiká zakousli a nedarovali mu ani metr volného prostoru. Z počátku utkání hostující obrana i s přispěním výborných zákraků Zahradníka dokázala náporu domácích odolávat, avšak po téměř půlhodině hry byl již i jinak dobře chytající gólman hostí krátky na hlavičku Dostála a domácí tak šli zaslouženě do vedení 1:0. O osm minut později zvýšil na 2:0 Stejskal a s ambicemi hostujícího celku to začalo vypadat nedobře, tím spíše, když po šesti minutách druhé půle zvýšil na hrozivých 3:0 Navrátil. Do konce utkání pak domácí vsítili ještě dvě branky a hosté z Pardubiček tak museli zkousnout nepopulárního "bůra".