17.kolo, Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A, 2014-2015

--

Utkání, které mělo vše. Jen ne spravedlivý konec.

0

Poslední Rokytník si na Libeč vyšlápl už na podzim a tak bylo otázkou, jak skončí malé derby na jednom z nejhorších hřišť na okrese Trutnov.

Technická hra, kterou Libeč preferuje, se z důvodu hodně nekvalitního terénu čekat nedala. Proto se v utkání hodně bojovalo. To ostatně potvrzuje i 7 žlutých a 1 červená karta. Rokytník brzy vedl 2:0, ovšem dvěma góly vrátil Libeč do zápasu Linhart. Pak ale jako by se všechno otočilo proti Libči a nebylo jí zkrátka souzeno vyhrát.

Domácí využili spící obrany Libče

Do utkání lépe vstoupil domácí Rokytník a velmi brzy vedl 2:0 po chybách v Libečské defenzivě. Kdo by si však myslel, že před velmi slušnou diváckou návštěvou z obou táborů složí Jiskra zbraně, ten by se mýlil. Libeč přidala na intenzitě, ale kontaktní branka ne a ne přijít. Na kopačce ji měl například Linhart, jenž po krásném centru odchovance domácích Meisnera trestuhodně selhal. Stačilo však pět minut a Linhart se mohl poprvé radovat, když nadvakrát dostal míč za záda domácího brankáře. Ještě do poločasu stihl tentýž hráč srovnat, když ho stejně jako v předešlém případě našel Jakub Mahrla. Libeč byla o poznání lepší, měla několik dalších příležitostí, ale do šaten se šlo za remízového stavu 2:2

Neuznané góly, emoce a spousta karet

Utkání ve druhém poločase pokračovalo prakticky totožně. Hřiště snad ještě ubralo na už tak dost hrozné kvalitě. Domácí tedy nakopávali dlouhé míče, se kterými si Libečská obrana většinou dokázala poradit. Libeč tlačila, především obě křídla byla dost nebezbečná. Oživení přinesl také střídající Ullrich. Hosté dokázali síť Rokytníku rozvlnit hned dvakrát, ovšem k údivu všech přítomných se údajně ani jednou nejednalo o regulérní branky. Jediní, kdo se tomu nedivili byli domácí fotbalisté. Poté ještě viděl druhou žlutou kartu útočník Libče Jezvina za zákrok, za který se tři minuty před tím na druhé straně druhá žlutá karta neudělovala. Po chybě Libečské obrany šli domácí do vedení brankou staršího z bratří Vlčků, ovšem faulu na brankáře Nývlta si tentokráte sudí nevšiml a branka tak byla regulérní. Poté se několikrát zaskvěl skvělý brankář domácích proti nebezbečným střelám libečských. Ke konci už se jen žlutilo na hostující straně, docházelo k rozmíškám, hádkám a strkanicím. Rokytník tahal čas a utrpení tak musel ukončit sudí Říha. Utkání tak za velké nevole libečských skončilo vítězstvím domácích 3:2