5.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2016-2017

--

--

Spravedlivá remíza v Ratibořských Horách

0

Rezerva domácího mužstva přivítala Olympii a góly padaly až po přestávce. V rozmezí osmi minut se trefily oba týmy a jelikož už žádné další své slibné šance nevyužily, body se dělily.

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič, trenér: K utkání jsme se sešli v kvalitní sestavě, od začátku jsme soupeře přehrávali a vytvořili jsme si i několik slibných šancí, které jsme ale nevyužili. Od 30. minuty se hra vyrovnala a první poločas skončil bez branek. Druhý poločas jsme začali náporem a v 50. minutě jsme se brankou Slavomíra Mareše ujali vedení 1:0. Jak je ale bohužel naším zvykem, vedení jsme dlouho neudrželi a náš soupeř v 58. minutě vyrovnal na 1:1. Poté se hra otevřela a gólové šance si vytvářela obě mužstva. Hosté nastřelili břevno a tyč, a protože ani my jsme své gólové šance v závěru utkání nevyužili, skončilo utkání zaslouženou dělbou bodů. Celé naše mužstvo si zaslouží pochvalu za bojovnost. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 1.10. od 14.00 hodin na hřišti SK ZD Pojbuky.

T. Hoffmann [-] - S. Mareš [-] , T. Pechánek [-] (79. P. Hrstka [-] ) , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] , P. Svatek [-] , M. Blovský [-] (63. P. Komárek [-] ) , M. Průcha [-] , O. Balík [-]

TJ Olympie Měšice
V. Jiran [-] - P. Včelák [-] , M. Klusák [-] (78. L. Balík [-] ) , P. Šolc [-] , V. Macek [-] , P. Kášek [-] (59. M. Čížek [-] ) , V. Dub [-] , T. Jíra [-] , J. Novák [-] , M. Svatek [-] , V. Votava [-]

ŽK: 44. O. Balík - 17. P. Šolc , 56. T. Jíra , 72. V. Dub .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - KINDEL Miroslav (N), VESELÝ Václav (N).