Antonín Fišer

Číslo hráče13
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2020-2021 SK Ratibořské Hory
2019-2020 Sokol Sezimovo Ústí
2014-2015 SK Ratibořské Hory

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 S.Ústí B - Rat. Hory 8:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Rat. Hory - Větrovy B 0:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
04.09. 18:00 Tučapy - Rat. Hory 4:2 (4:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:30 Rat. Hory - Radětice 2:6 (1:3) 90 0 0 0 ano
19.09. 14:00 Březnice - Rat. Hory 8:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Rat. Hory - Ml. Vožice B 3:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Řepeč/Opařany - Rat. Hory 1:6 (1:4) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:30 Rat. Hory - Met. Tábor C 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Borotín - Rat. Hory 3:4 (2:1) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Rat. Hory - Myslkovice 3:6 (2:3) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Malšice - Rat. Hory 2:4 (1:1) 90 0 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 25 2227 (ø 89,08) 3 (ø 0,12) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 23 2057 (ø 89,43) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 11 502 (ø 45,63) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 21 1890 (ø 90,00) 7 (ø 0,33) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 25 2240 (ø 89,60) 3 (ø 0,12) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 11 899 (ø 81,72) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 25 2225 (ø 89,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 13 1023 (ø 78,69) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 20 1551 (ø 77,55) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 11 886 (ø 80,54) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 6 189 (ø 31,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)