Slavomír Katolický

2025-2026

Sokol Hostouň

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 Sokol Hostouň
2022-2023 Středokluky
2021-2022 SK Ratibořské Hory
2021-2022 Sokol Hostouň
2020-2021 Sokol Hostouň
2015-2016 SK Ratibořské Hory

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Kladno | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
135 (ø 33,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:15 Hřebeč B - Hostouň B 3:0 (2:0) 6 84 0 0 0 ne
24.08. 16:00 Hostouň B - Olovnice 3:6 (1:1) 27 63 0 0 0 ne
31.08. 10:15 Lhota - Hostouň B 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
26.10. 11:30 Brandýsek - Hostouň B 2:4 (2:1) 12 78 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 4 135 (ø 33,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 15 1329 (ø 88,60) 7 (ø 0,46) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 16 1332 (ø 83,25) 3 (ø 0,18) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 23 2007 (ø 87,26) 3 (ø 0,13) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 8 366 (ø 45,75) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 5 342 (ø 68,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 10 872 (ø 87,20) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 18 1519 (ø 84,38) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 18 1512 (ø 84,00) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 15 1339 (ø 89,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 12 943 (ø 78,58) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 15 1350 (ø 90,00) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 21 1451 (ø 69,09) 3 (ø 0,14) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 12 979 (ø 81,58) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)