14.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2014-2015

--

Smiřice se zachraňují v soutěži. Vamberk naopak padá.

0

Za prvních osm minut třikrát zvonila tyč!

Nejdůležitější utkání sezóny lépe začali domácí. Hned z první akce trefili tyč a do osmé minuty se jim to podařilo ještě 2x.
V 8.min. vyšla Smiřicím první brejková situace, když si Bednář položil brankáře a skoroval do prázdné branky.
Ve 34.min. zatáhl míč po pravé straně Zemek přihrál před branku kde na zadní tyči nekrytý Čížek ve skluzu zvýšil na 2:0.
Ve 43. min se dočkali i domácí když se trefil Hamerský 1:2.

Během prvního poločasu muselo být utkání pro průtrž mračen na 15 min.přerušeno.

Podmáčený terén ovlivnil průběh druhé půle.

Druhý poločas se odehrál na těžkém podmáčeném terénu. Hosté dobře bránili a soupeře do žádné velké šance nepouštěli naopak podnikali nebezpečné brejky.
V 60. min Čížek přesnou přihrávkou našel Bednáře, který střelou z voleje nedal brankáři šanci a zvýšil na 3:1.
V 68.min došlo i na červené karty. Domácí kapitán Chochola hrubě fauloval Zemka ,který hned oplácel a oba museli předčasně pod sprchy.
V 78.min postupoval střídající Duong sám na branku a zvýšil na 4:1.
V 82. min. dovršil hatrik Bednář, když si opět položil brankáře a skoroval do prázdné branky 5:1.

TJ Baník Vamberk
Václav Tarantík - vedoucí mužstva (domácí): Poděkování patří všem hráčům za odmakané utkání na těžkém terénu.

M. Vídeňský [-] - M. Malý [-] ( D. Richter [-] ) , T. Mudruňka [-] , J. Kotýza [-] , A. Chochola [-] - D. Hamerský [-] ( T. Sýkora [-] ) , L. Flekr [-] , P. Šponar [-] ( J. Luňáček [-] ) , R. Samek [-] - R. Pazderník [-] ( D. Halamka [-] ) , L. Fujdiak [-] ( O. Kotyza [-] )