1.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

--

Božíčany si s chutí zastřílely, Marcel Petr se trefil hned pětkrát!

11. M. Petr , 26. M. Petr , 35. M. Petr , 55. J. Rubáš , 67. M. Petr , 80. M. Petr
1

Chyše tak zaznamenaly první porážku sezóny, domácí pak zase první výhru! Postaral se o to velkou měrou Marcel Petr...

TJ Sokol Chyše B
www.sokolchyse.cz: Náš B-tým jel k utkání do Božičan bez dvou klíčových hráčů. Byl to kapitán Roman Korec a útočník Josef Chára. Sestava byla omlazena o pár dorostenců, ale utkání nedopadlo podle představ. Hráči Božičan drželi balón a naši chlapi pouze běhali. Už v 11. minutě se poprvé trefil Marcel Petr. Do poločasu přidal ještě dvě branky a do šaten se šlo za stavu 3:0. Druhý poločas začal stejně jako ten první. Domácí byli jistí na balónu a kontrolovali hru. Ve druhém poločase se i naši hráči dostali do pár šancí, ale ty neproměnili a tak náš B-tým poprvé v sezóně prohrál a to vysoko 6:0.